• +31 6 479 34334
  • Bosscccam
  • Email: iptv@bosscccam.com

IPTV CİHAZ KURULUM

İPTV Kurulum

Samsung HUB bölümüne girerek Smart IPTV uygulaması indirin.  Uygulama ilk kurulumda 7 gün test süresi vermektedir. 7. günün sonunda yaklaşık 5.49€ ödeyerek satın alıp sınırsız izleyebilirsiniz. Smart App’dan Smart IPTV Uygulamasını İndirin.

Ardından Uygulamada Yazan MAC Adresi (ÖRN: 00:aa:bb:cc:dd:11) bize gönderin, yüklemenizi Biz Yapalım.

Kendiniz Yapmak İsterseniz;

Öncelikle http://siptv.eu/mylist/ Sitesine Gidiniz. En altta bulunan kutucuğa MAC adresinizi yazınız. Daha sonra reset tuşuna tıklayınız. (Cihazdaki diğer önceden yüklediğiniz kanalların silinmesini istemiyorsanız tıklamayın) Sonra en üstte bulunan kutucuğa tekrar MAC adresini (ÖRN: 00:aa:bb:cc:dd:11) yazın. Daha sonra masaüstünde bulunan M3U dosyanızı seçip upload seçeneğine tıklayınız. Kanallar Smart IPTV Uygulamasına Yüklendi.

Vestel Smart Tv ile IPTV izlemek için Öncelikle Vestel Smart Center Bölümünden Ssiptv uygulamasını Vestel Smart Tv nize Kurunuz. Ssiptv Settings Kısmına Gelerek Getcode Kısmına Tıklayınız Ve Ssiptv Uygulaması size özel bir kod oluşturacaktır. Ardından Ssiptv Kodunu Bize Gönderiniz,İptv Yükleme İşleminiz Tamamlanıcaktır.
Uygulamayı cihazınıza kurunuz ve SYSTEM bölümüne giriniz. System bölümünün aşağısında yazan Add-Ons bölümüne girin. Listeden PVR Clients kısmını seçin. Orada bulunan PVR iPTV Simple Client kısmına gelin. Tıklayın ve Disable olanı Enable yapıp ve aktif edin. Configure kısmına tıklayınız. M3U Playlist Url kısmına size vereceğimiz URL linkinizi yazın. OK yaptıktan sonra kanallar TV bölümüne yüklenecektir. İyi seyirler
Size verilen bilgileri cihazlarınıza nasıl girebileceğinizi temsili videosudur. Menüler benzerdir ve nasıl yükleyeceğinize dair bilgiyi buradna bulabilirsiniz. MAG Portal iPTV Yükleme Setting Bölümünden System Setting Kısmına Girin Servers Bölümüne Girin. Portals Kısmını Açın. Portal 1 Veya Portal 2 Name Kısmına Herhangi Bir Şey Yazın. Portal URL Kısmına Size Vereceğimiz Portal Adresi Yazın. Tekrar System Setting Bölüme Gelin. Restart Portal Deyin.
LG Smart tv lerde SMART IPTV programını kurarak kurulumun MAC adresinizi bize iletmeniz yeterli olacaktır.
Size verilen linkteki m3u dosyasını sağ tıklayıp metin belgesi ile açınız. Masa üstünde yeni bir Metin belgesi oluşturarak adını iptvlist.txt olarak kayıt ediniz. Sonra size verilmiş olan dosya içeriğindeki link uzantısını aşağıda belirtilen şekilde manuel olarak derleyerek kanal iptvlist.txt dosyasına kayıt edin ve dosyayı usb belleğe aktarın. Daha öncesinde USB belleği FAT32 olarak formatlamayı unutmayınız. USB belleği cihaza taktıktan sonra "Menü / Ayarlar / Yükleme / IPTV Güncelleme" ' den dosyanızı seçin ve OK leyin. Kanallarınız yüklemiştir.
LG Smart App Market bölümüne girerek Smart IPTV uygulaması indirin. Uygulama ilk kurulumda 7 gün test süresi vermektedir. 7. günün sonunda yaklaşık 6€ ödeyerek satın alıp sınırsız izleyebilirsiniz. LG Smart App Market ’dan Smart IPTV Uygulamasını İndirin. Ardından Uygulamada Yazan MAC Adresi (ÖRN: 00:aa:bb:cc:dd:11) bize gönderin, yüklemenizi Biz Yapalım. Öncelikle siptv.eu/mylist/ Sitesine Gidiniz. En altta bulunan kutucuğa MAC adresinizi yazınız. Daha sonra reset tuşuna tıklayınız. (Cihazdaki diğer önceden yüklediğiniz kanalların silinmesini istemiyorsanız tıklamayın) Sonra en üstte bulunan kutucuğa tekrar MAC adresini (ÖRN: 00:aa:bb:cc:dd:11) yazın. Daha sonra masaüstünde bulunan M3U dosyanızı seçip upload seçeneğine tıklayınız. Kanallar Smart IPTV Uygulamasına Yüklendi.
Öncelikle AppStore ‘ye Giriniz. GSE SMART İPTV Adlı Uygulamayı Telefonunuza Yada Tabletinize İndirip Kurunuz. Daha Sonra Uygulamamızı Açın Sol Tarafdaki Menü Tuşundan Remote Playlist Menüsüne Giriniz. Daha Sonra + Tuşuna Basın. M3U Url Seçeneğini Seçin. Açılan Menüden Üst Kısma myiptv Yazınız. Alttaki Kutucuğa Playlist URL‘nizi Giriniz. (Playlist URL bizim size verdiğim m3u link oluyor.) Kaydet Tuşuna Basarak İşlemi Tamamlayınız. Tamam Dedikten Sonra myiptv Kategorisini Göreceksiniz. Üzerine Tıklayarak Kategorize Edilmiş Tüm Kanalları İzlemeye Başlayabilirsiniz.
ANDROID KURULUM ANLATIMI GSE SMART İPTV Adlı Uygulamayı Telefonunuza Yada Tabletinize İndirip Kurunuz. Daha Sonra Uygulamamızı Açın Sol Tarafdaki Menü Tuşundan Remote Playlist Menüsüne Giriniz. Daha Sonra + Tuşuna Basın. M3U Url Seçeneğini Seçin. Açılan Menüden Üst Kısma myiptv Yazınız. Alttaki Kutucuğa Playlist URL‘nizi Giriniz. (Playlist URL bizim sizlere verdiğimiz url link olmakta.) Kaydet Tuşuna Basarak İşlemi Tamamlayınız. Tamam Dedikten Sonra myiptv Kategorisini Göreceksiniz. Üzerine Tıklayarak Kategorize Edilmiş Kanalları İzlemeye Başlayabilirsiniz.
Öncelikle Yeni Bir Metin Belgesi Açarak Adını tvlist.txt olarak kaydedin. Sonrasında İçerisine Kanalları Aşağıdaki Formatta Ekleyin. Örnek Kanal Dosyası KANAL ADI,KANAL URL KANAL ADI 2,KANAL URL Yukardaki Formata Uygun Bir Şekilde Kanallarınızı iptvlist.txt Dosyasına Kaydedin. (Kanal Linklerini Bizden İsteyiniz.) Kaydettiğiniz Bu Dosyayı USB’ye Yükleyip Next Cihazınıza Takınız. Daha Sonra Kumandanızdan Menü Tuşuna Basarak Eğlence Menüsünden İPTV Menüsüne Girin. Açılan Ekranda Kumandadan Yeşil Tuşa Basın. USB Seçip OK Tuşuna Basın. İPTV Kanalları Başarıyla Eklenmiştir Yazısını Göreceksiniz. Daha Kanalın Üzerine Geldikten Sonra Kırmızı Tuşa Basarak Tam Ekran Moduna Gelebilirsiniz.
Redline TS Cihazlar İçin Hazır Dosyayı Direkt Olarak Tarafınıza İletmekteyiz. Satın Aldıktan Sonra Cihaz Marka Modelinizi Bize İletmeniz Yeterli Olacaktır. Size Yolladığımız Dosyayı USB İçerisine Atıp Cihaza Takınız. Daha Sonra USB’yi Redline’a Bağlayıp, Cihazın Menüsünden İPTV İzleme Menüsünü Açınız. Cihazınızın Kumandasında Bulunan Audio Tuşuna Basarak Kanalları Cihaz Hafızasına Alınız. Sonrasında Mavi Tuşa Basarak İPTV Kanallarınızı Kaydederek İzlemeye Başlayınız.
IPTV Dosyası Eklemek İçin Size Vereceğimiz Userboguet Dosyamızı ETC/Enigma2 Yolunu Bularak FTP İle İçerisine Atıyoruz. Kanallar Yüklenecektir.
Her cihaza uygun panelimiz ile size gönderdiğimiz dosyayı USB ile Korax cihazınıza atabilirsiniz. TXT dosyasının hazırlanışına bakabilirsiniz. Menü + Ayarlar + Güncelleme + Usb’den Güncellemeden Cihazınıza Yükleyin. TXT DOSYASININ YAPILIŞI İPTV: { Kanal 1 } { KANAL URL } İPTV: { Kanal 1 } { KANAL URL } İPTV: { Kanal 1 } { KANAL URL } İPTV: { Kanal 1 } { KANAL URL } İPTV: { Kanal 1 } { KANAL URL } İPTV: { Kanal 1 } { KANAL URL } İPTV: { Kanal 1 } { KANAL URL } İPTV: { Kanal 1 } { KANAL URL }
AMAZON Firestick’ler hem fiyat bakımından hemde boyut bakımından son zamanlarda oldukça tercih edilmeye başlayan cihazlardır. Bu popülerlik Smart İPTV programının Firestick uygulama mağazalarına girmesiylede başladı diyebiliriz. Firestick sahipleri ürünlerimizi stickleri aracılığı ile rahatlıkla izleyebilirler. İlk olarak Uygulama mağazası kısmından Smart İPTV programını indiriniz. Ekranda yazan TV MAC numarasını sağlayıcınız ile paylaşınız otomatik yükleme yaptırınız ya da Sağlayıcınızdan yayın linkinizi alarak siptv sitesine girerek kendiniz yükleme yapabilirsiniz. Çok basit bir kuruluma sahiptir. Ancak Diğer cihazlara nazaran yaptığımız testler doğrultusunda Smart İPTV program diğer cihazlardan ötürü daha sağlıksız çalışmaktadır. Oynatıcı ( Player ) olarak VLC tavsiye edilir.
GSE SMART İPTV Adlı Uygulamayı Telefonunuza Yada Tabletinize İndirip Kurunuz. Daha Sonra Uygulamamızı Açın Sol Tarafdaki Menü Tuşundan Remote PlaylistMenüsüne Giriniz. Daha Sonra + Tuşuna Basın. M3U Url Seçeneğini Seçin. Açılan Menüden Üst Kısma myiptv Yazınız. Alttaki Kutucuğa Playlist URL‘nizi Giriniz. (Playlist URL’yi almak için bizimle iletişime geçiniz) Kaydet Tuşuna Basarak İşlemi Tamamlayınız. Tamam Dedikten Sonra myiptv Kategorisini Göreceksiniz. Üzerine Tıklayarak Kategorize Edilmiş Kanalları İzlemeye Başlayabilirsiniz
Contact Person Hemen mesaj yaz